Bublinková fólia je niečo čarovné. Väčšinou sa z domácnosti vždy niekto poteší, keď ju zbadá. Môže si ju vypukať do sýtosti alebo sa s ňou hrať, mrviť si ju v prstoch a užívať si ten pocit, že pekne puká a praská. Aj moja mamina má rada túto bublinkovú fóliu, takže vždy keď na nejakú narazím, tak jej ju posuniem. Veď viete, v rodine sa máme radi a tým pádom chceme to najlepšie venovať svojim najbližším. Určite to máte aj vy tak vo svojej rodinke.

shipping-5580515_1280

Bublinková obálka skrýva v papierovej obálke bublinkovú fóliu, ktorú môže príjemca po prijatí zásielky veselo vypraskať. Spôsobí mu to potešenie a zároveň mu to ochráni jeho zásielku, ak v nej bolo niečo cenné. Samozrejme, túto obálku môže použiť aj viac krát ak to ide a ak nie, tak si môže na nej zgustnúť v podobe pukanie danej fólie. V takýchto obálkach by som s radosťou posielala balíčky a darčeky svojej už spomínanej mamine, pretože viem, že nielen samotný darček, ale aj jeho obal by ju nesmierne potešil. To je to uvedomenie si, že sa v tom darčeku skrýva nielen zamyslenie nad samotným darčekom, ale aj nad jeho prevedením a zabalením. Je to niečo, čo poteší obdarovaného ešte viac ako samotný darček. To gesto, že ste rozmýšľali nad celistvosťou celého darčeku a nielen nad darčekom. Pouvažujte nad tým.

pen-2912932_1920

Obálky sú na balenie rôznych vecí, od darčekov až po upomienkové predmety, listy, či úradné papiere. Neexistuje vec, ktorá by sa nedala zabaliť do bublinkovej fólie z tých bežne posielaných. Je to univerzálna obálka, ktorá ochráni všetku poštu, ktorú ukrýva v sebe. Ukrýva ju dostatočne, pretože ani podľa hmatu a ohmatávaním nezistíte, čo sa v danej obálke skrýva. Je to tajuplná obálka, no zaručene vás nikdy nesklame tým, že by neochránila svoj obsah. Všetko dokonale ukryje a nenechá odosielateľa na vážkach, že by sa niečo mohlo po ceste stratiť.

Už sa viac nebojte o svoje zásielky!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Výrobky