Mať dostatok financií na základne potreby berieme ako samozrejmosť. Každý z nás sa snaží o to, aby sa mal čo najlepšie. Ceny potravín, benzínu či energii stále rastu a priemerný mesačný príjem Slováka predstavuje k roku 2019 1060 EUR v hrubom. Priemer je však vypočítaný aj z podnikateľov a riaditeľov, ktorých príjem presahuje mesačne 5000 EUR. Preto je reálne číslo oveľa nižšia a na Slovensku každý nemá luxus. Právd preto množstvo ľudí hľadá spôsob, ako si privyrobiť nejaké Euro naviac. Pri bežných brigádach sa narobíte a zárobok Vám k úspechu priveľmi nepomôže. No ak ste odvážny a nebojíme sa riskovať, môžete skúsiť kryptomeny. Nikto Vám však nezaručí istotu na trhu, preto je to riskantná investícia do ktorej sa púšťajú skôr ľudia, ktorí majú v rezerve nejaké peniaze.

kryptoměna

Čo sú kryptomeny
Ide o internetové platidlo, ako Bitcoin, Litcoin či Ethereum. Zbohatnúť na nich môžete tak, že vo virtuálnom svete ich budete ťažiť alebo ich priamo kúpite. Každou sekundou sa mení kurz na trhu a od toho závisí aj cena. Keď budete mať dostatok financií vo virtuálnej peňaženke, môžete si ich kedykoľvek previesť na účet alebo kúpiť dokonca auto cez internet.

měny

Ako môžete ťažiť?
Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu je to jednoduché. Navštívte niektoré zo stránok, ktoré takúto možnosť ponúkajú a nakúpte. Takúto možnosť ponúka napríklad aj Skrill. Keď budú kurzy rásť môžete sa rozhodnúť predať svoje kryptomeny a tak máte zisk. Nezabúdajte však, že cena jedného Bitcoinu sa pohybuje okolo 12000 EUR. Pokiaľ sa však rozhodnete ťažiť, zisk budete mať každý mesiac. Nie síce taký vysoký ale je to investícia na niekoľko rokov, kedy môžete prísť k slušným peniazom. Na to aby ste mohli ťažiť ale potrebujete výkonný počítač a softvér, ktorý vám vyťaží nejakú kryptomenu. Takýto softvér však stojí nemalé peniaze, ale ak budete mať šťastie na Aliexpresse ho zoženiete výhodnejšie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Peniaze