1, Podvodný hokej
Už pod názvom určite viete o čo ide. Nasadiť okuliare, šnorchel a plutvy a hurá do vody. Ide vlastne o hokej pod vodou. V rukách máte malé,,hokejky,, a snažíte sa dostať puk do bránky pod vodou.

šnorchlování.jpg

2, Metlobal
Tento názov je vám určite známi. Áno, pochádza z filmu slávneho čarodejníka Harryho Pottera. Ak ste tento film videli, k určite poznáte pravidlá. Sú úplne rovnaké, namiesto lietania na metlách však používate iba vlastné nohy.

3, Nosenie manželky
Z názvu viete, že tento šport je iba pre mužov, ktorý majú veľmi dobrý vzťah so svojou manželkou. Veď, ktorá žena by sa dala nosiť vo veľkej rýchlosti na chrbte? Musíte predsa veriť svojmu manželovi a všetko ostatné nechať na ňom.

4, Bossaball
Šport spojením gymnastiky, zábavy a volejbalu. Hráte na nafukovacej trampolíne kde sa snažíte prehodiť loptu na druhú stranu, presne tak ako pri volejbale, ale hrať môžete ktorou časťou tela len chcete.

5, Cyklistické pólo
Iným názvom cyklistický hokej. Tímový šport pre nadšencov cyklistiky. Na ihrisku hráte hokej na bicykli. Takisto máte bránky, ihrisko a samozrejme puk a hokejku. Pravidlá sú už veľmi podobné normálnemu ľadovému hokeju. Určite tu však zabudnite na malé súboje a bodíčkovanie. Toto sa považuje za trest.

Ani z týchto športov ste si nevybrali? Nezúfajte, existuje ich oveľa viac, treba ich len hľadať. Alebo máte chuť na úplne niečo iné. Na spojenie niečoho čo milujete, ale ešte to neexistuje? Vymyslite úplne niečo nové. Nájdite šport, ktorý vás baví. Vďaka ktorému nebudete vedieť spať, ktorý vás postaví zo stoličky a neprestane vás nikdy baviť. Ak vás šport nebaví, nezúfajte, existuje množstvo iných zaujímavých a nezvyčajných aktivít, ktoré vás dokážu zabaviť a zničiť nudu.

zamilovaný pr).jpg

Šport spája ľudí. Hovorí sa, že šport dokáže robiť zázraky. V kolektívnom športe sa dokážu ľudia zmieriť a spolupracovať, aj keď sa vidia po prvýkrát. V individuálnych športoch zas človek dokáže na všetko zabudnúť, vypnúť myseľ, oddýchnuť si psychicky alebo myslieť len na tie príjemné veci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Šport