Strieborné retiazky, prstene, náhrdelníky, spony do vlasov a iné čačky – mačky, jednoducho všetko, čo je strieborné, sa na svadbu hodí priam geniálne. Striebro je vyslovene svadobným kovom, a to nie len preto, že sa hodí k bielej farbe. Pozrite sa spolu s nami, na jeho všetky výhody.Nevesta v bielych čipkovaných šatách odhŕňa záves na okne.jpg

Striebro je lacné

Áno, každá nevesta chce byť krásna, a preto do svojej garderóby, šperkov a doplnkov, nemá problém poriadne zainvestovať. Povedzme si však na rovinu, milé nevesty, ktorá z vás nebude rada, ak ušetrí aspoň nejaké to euro? OK, ak je vám to jedno, tak myslite na svojho nastávajúceho, rodičov, svokrovcov alebo kohokoľvek iného, kto bude váš veľký deň financovať. Striebro je naozaj veľmi lacným kovom, ktorý však aj napriek tomu, vyzerá luxusne.

Naozaj sa hodí k bielej

Biela farba v kombinácia so tou striebornou, je stará dobrá klasika, ktorá je však najdokonalejšia na svete. Keď niekto vymyslel bielu, tak spolu s ňou, musela jednoznačne vzniknúť aj strieborná. Ak sa teda vydávate po prvýkrát a vaše šaty budú, klasicky, biele, so striebornými šperkami, budete prste dokonalá.

Pôsobí čisto

Striebro ako kov, pôsobí podobne ako biela farba, veľmi čisto. V svadobný deň, by ste mali vyzerať presne takto, teda jemne, nežne a čisto. Veď ani svadobné šaty nie sú nadarmo biele. Aj tie, majú symbolizovať to, že ste mladou a nevinnou ženou, ktorú pokazí až jej manžel. Zabudnite na výstrednosti a príliš vulgárne či drsné prvky. Strieborné šperky sú proste aj v tomto smere, dokonalou voľbou.Žena vo svadobných šatách so strieborným zdobením.jpg

Môže byť vo vlasoch aj na šatách

Spony do vlasov, sú na svadbách veľmi populárne. Potrebujete výrazný účes, no a práve spona, sa o neho postará veľmi dobre. Strieborné spony sa hodia do svetlých aj do tmavých do vlasov. Navyše ich bez problému zladíte so šatami, pretože aj tie môžu mať na sebe strieborné prvky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Výrobky