Muži sa stretávajú s rôznymi problémami erekcie. Najčastejšie ide o jej absenciu, ale pomerne často muži trpia aj zlou kvalitou erekcie, jej veľmi rýchlym ukončením alebo dokonca i jej predčasným vznikom. Za väčšinu týchto porúch môžu faktory ako sú zlá životospráva, fajčenie, nedostatok pohybu či zlé stravovanie. Samozrejme, že existuje aj veľa interných príčin, ktorými môžu byť hormonálne nerovnováhy alebo zlý stav ciev v oblasti pohlavných orgánov.

fajcenie-a-problemy-s-erekciou

Medzi prvý problém s erekciou https://www.lacnegenerika.to/blog/problemy-s-erekciou-priciny-a-riesenia/patrí nedostatočná a slabá erekcia. Stoporenie nie je kvalitné a ani dlho netrvá. Ak vám slabá erekcia trvá dlhodobo, mali by ste zájsť za svojim lekárom, aby ste našli jej príčiny. Ak ide iba o externý problém, lekár vám odporučí zmeniť životný štýl, obmedziť alkohol a cigarety, poprípade vám odporučí i prírodné doplnky, ktoré môžu pomôcť. Muži trpiaci slabou erekciou môžu byť dlhodobo pod stresom alebo v depresiách, čo je tiež jednou z hlavných príčin tohto problému. Pokiaľ ale ide o zlý stav ciev, lekár vám predpíše lieky na zlepšenie ich stavu.

Podobne ako slabá erekcia, aj krátka erekcia sa lieči zmenou životosprávy alebo prírodnými výživovými doplnkami. Súčasný trh s liekmi je veľmi rozmanitý a preto nájdete v lekárni alebo na internete obrovský výber liekov práve na tento problém. Výber toho najvhodnejšieho pre vás by ste mali konzultovať s ošetrujúcim, ktorý pozná váš zdravotný stav.

ako-riesit-problemy-s-erekciou

Možno netypickým, no nie ojedinelým problémom s erekciou je aj taký, kedy sa objaví predčasne. Znamená to, že sa penis stoporí bez takmer žiadnej sexuálnej stimulácie. Predčasná erekcia nie je iba problémom mladých neskúsených mužov, ale môže sa objaviť aj u mužov, ktorí majú dlhodobo pravidelný sex. Pri tejto poruche môže ísť aj o hormonálnu nerovnováhu, a preto je na mieste ju riešiť s lekárom, ak trvá dlhodobo.

Ak aj trpíte nejakou z vyššie spomenutých porúch, nemali by ste sa hanbiť ísť za svojím lekárom alebo sa zdôveriť niekomu blízkemu. Je to normálna vec a rieši ju v dnešnej dobe naozaj veľa mužov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Výrobky