Mnoho ľudí trpí veľa druhmi rôznych závislostí, či už menšími a menej škodnejšími, alebo závažnejšími, pri ktorých ide už o naše zdravie, finančnú či životnú situáciu, v hraničných prípadoch môže ísť dokonca aj o život.
V prípade závislosti na nakupovaní oblečenia a topánok ide o ľahšiu závislosť, ktorá sa za závažnú až tak nepovažuje. Vie však pekne otriasť našou peňaženkou a čo je najhoršie, nakupovanie nových vecí nejde nijako zastaviť a to ani napriek tomu, že máme šatník taký plný, že sa nám doň nové oblečenie už ani nezmestí. Máme dokonca toľko kúskov, že nám väčšina z nich iba visí či leží v skrini a čas na ich predvedenie nie a nie prísť.

svetr

Aj napriek tomu, že sme si viac ako vedomí toho, že máme oblečenia viac ako dosť, ba až viac ako nadpriemerne dosť, keď sa prechádzame po nákupných centrách alebo nám vyskočí na počítači reklama s peknými topánkami, nevieme si pomôcť a jednoducho si ich kúpime alebo objednáme.

Pokiaľ míňate príliš veľa peňazí na oblečenie asi by ste sa mali nad sebou poriadne zamyslieť. Často sa nám totižto stáva, že sa akoby zasekneme, a kupujeme si „stále dokola“ tie isté kúsky, alebo aspoň ten istý typ kúskov oblečenia, ktorý nám nakoniec aj tak iba leží v skrini. Určite to poznáte, keď nájdete v obchode niečo pekné a už už pomýšľate na to, že by sme si to kúpili a začínate sa hrabať v peňaženke aby ste zistili akú máte pri sebe hotovosť, v tom si však uvedomíte, že presne rovnaký, alebo aspoň veľmi podobný kúsok máte v skrini, len ste naň zabudli, pretože ho moc často nenosíte.

oblečení

Ďalší prípad býva ten, že si kúpime peknú novú vec, ktorú pokladáme za svoju obľúbenú. Nosíme ju neustále, až tak často že to začína byť čudné. A potom nastane ten zvlášny okamih, kedy ju raz odložíme do skrine a nevytiahneme najbližšieho pol roka.
Skutočne veľmi často si kupujeme veľmi podobné veci, ako už máme a bohužiaľ sú to práve tie, čo veľmi často nenosíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ženy