Základ sa nemení
Hoci sa trendy a štýl stále menia a stále sa vyvíjajú koncepty, mnohí sa zhodnú na tom, že základná línia bude pokračovať vždy. Treba však mať na pamäti, že kákoľvek dekorácia funguje len vtedy, keď dokáže urobiť dom domovom. Tu je niekoľko súčasných trendov, ktoré pravdepodobne budú hit v prichádzajúcej sezóne.

obrázky

1. Kovové interiérové prvky
Použitie mosadze v svietidlách, stolových lampách a nábytkových akcentoch bolo už odjakživa v móde a tento trend určite nikam nasledujúce desaťročie neodíde. Takže vyzdvihnite štýlové lustre, podlahové svietidlá v lesklom zlatom kove. Pridávanie malých dávok kovových prvkov do vášho domova môže skutočne priniesť radosť.

2. Výber čiernej farby – trendový minimalizmus
Samotná sofistikovanosť čiernej farby vždy zabezpečí, že sa nikdy nestratí. Vyhlásenie, ktoré dokážu vytvoriť čierne a biele dekorácie, je bezkonkurenčné a osloví vás, ak ste sledovateľom minimalistického štýlu. Tento módny trend sa dlhodobo drží na vrchole populárnosti, čo sa bytových trendov týka.

3. Veľký nábytok
Luxus priestoru pravdepodobne nie je pre slobodných, ktorí bývajú v štúdiových apartmánoch. Veľký nábytok však určite zaberie priestor v najnovšom najhorúcejšom trendovom výbere dekorácií pre súčasný rok. Dokonalým príkladom je rozsiahly stôl masívu, ktorý bude hrať vo vašej jedálni alebo obývačke hlavnú úlohu.

lustr

4. Zlatá a zelená farba sú súčasní favoriti
Avokádová zeleň bola v 70. rokoch veľkým hitom. Profesionáli v interiéroch tvrdia, že táto farba je znova nastavená tak, aby sa dostala do popredia súčasných bytových trendov. Môžete sa rozhodnúť pre použitie zelenej na steny alebo nábytok, zatiaľ čo ju vyvažujte zlatom. Jasné zlaté a žlté farby urobia váš domov jasnejším a teplejším miestom a pridávajú do miestnosti určité rodinné kúzlo.

5. Galéria na stene
Zobrazenie zhluku obrazov na celej jednej stene sa stalo minulosťou. Ale vyplnenie steny rodinnými fotografiami nikdy z popularity nezmizne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Domov