Či už ste profesionálny športovec, fitness expert, muzikant alebo ktokoľvek iný so špecifickým súborom vyhľadávaných zručností alebo produktov, nemusíte vždy  pracovať vo svojom obore. Namiesto toho môžete využiť a rozšíriť svoje predchádzajúce úsilie o získanie pasívneho príjmu. Inými slovami, môžete zarobiť peniaze, aj keď nie ste technicky pracujúci.

intagram

Výkon mzdy
S paywall, môžete účtovať za exkluzívny prístup a obsah, bez toho aby musel vytvárať originálny obsah pre každého účastníka. Napríklad Martin mohol vytvoriť svoju vlastnú komunitu, kde na základe svojich skúseností profesionálneho športovca poskytuje tipy na fitness a výživu. Môže potom pasívne zarábať na príjmoch, keď sa ľudia prihlásia k jeho komunite a zaplatia za prístup k týmto poznatkom.
Takže namiesto toho, aby ste boli obmedzení časom alebo schopnosťou vytvárať nové produkty alebo služby, jediným obmedzením pasívneho príjmu je počet ľudí, ktorí sú ochotní za tieto ponuky platiť.

Vybudujte angažovanú komunitu, aby ste získali pasívny príjem
Kým pasívny príjem je veľmi dobrý, nie je ľahké ho získať. Získanie si ho vyžaduje vybudovanie komunity, kde sú ľudia ochotní platiť za niečo, čo si cenia.
Napríklad populárny hudobník by mohol mať angažovanú komunitu fanúšikov, ktorí by sa chceli prihlásiť na odber bonusového obsahu, napríklad zákulisné zábery hudobníka na turné. Ak sa však hudobník nikdy nezaoberá svojimi fanúšikmi, nemusí byť dobre prijatý fanúšikmi.
Na druhej strane, menej známy umelec by mohol byť schopný vytvoriť pasívny tok príjmov, ak buduje angažovanú komunitu, napríklad tým, že na chvíľu bude transparentný o svojom umení a osobnom živote na sociálnych médiách.

mobil
 
Navyše, váš pasívny tok príjmov nemusí byť určitej veľkosti. Či už máte päť platených účastníkov alebo 500, pasívny príjem môže byť stále veľkým zdrojom príjmov a nikto nemusí poznať veľkosť svojho plateného publika. Postupom času môžete pridať viac a viac platených účastníkov, ktorí vám môžu poskytnúť stabilný zdroj príjmu a poskytnúť vám väčšiu flexibilitu pri výbere spôsobu, ako tráviť čas.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: