Vždy, keď som sa na seba pozrela do zrkadla, reálne sa mi chcelo plakať. Proste som sa necítila dobre a nechcela som sa na seba už nikdy ani pozrieť, dokým nebudem vyzerať ako ženy z módnych časopisov. No aj tak je na tom smutné to, že mne bolo jasné, že ja ako žena z módneho časopisu naozaj nikdy vyzerať nebudem, a to aj keby som sa skutočne, ale skutočne veľmi snažila. Proste to tak bolo a vedela som, že sa s tým inak nedá vyrovnať. Bohužiaľ to malo na mňa opačný efekt, a teda som začala naozaj veľmi, ale skutočne veľmi, veľmi nárazovo priberať. Proste som sa nevedela odtrhnúť od jedenia a čím menej vecí som zapla, tým viac som jedla.
 
svalovec

Neviem či niekto z vás tento stav pozná, ale raz sa to vo vás musí zlomiť a musíte si povedať, že toto nie je cesta a končíte. Je jasné, že to možno nie je úplne ľahké a teda poviem vám, že podľa mňa je to takmer totálne nereálne, ale ide to. A verte tomu, že ten pocit, keď sa prvý raz vaša váha pohne smerom dolu, je skutočne neopísateľný. Takže, skúste to. A čo zabralo mne? Ja som sa začala zaoberať tým, že je pre mňa asi najlepšia bielkovinova dieta.
 
váha

Viete, dokým to nevyskúšate, tak nikdy nezistíte či presne toto bola cesta, ktorou ste sa mali vydať. Budete sa stále cítiť zle a budete tápať, tváriť sa, že nič nie je také, ako ste chceli, aby bolo, ale nakoniec prídete presne na tú vec, ktorá vás proste musí posunúť ďalej. A to je, že proste musíte urobiť viac. A musíte sa zamerať na maličkosti, ktoré sú pre vás v tejto chvíli tie podstatné a musíte sa zamerať na to, že toto je cesta k tomu, aby vám bolo v živote skutočne, ale naozaj skutočne dobre. Takže, na čo vlastne ešte čakáte? Uvidíte, že to bude mať význam, keď sa preto rozhodnete vy sami. A občas sa možno pousmejete nad tým, ako ste vyzerali predtým, tak sa teraz často usmievam ja a nerozumiem tomu, ako som mohla len tak bezhlavo jesť a napchávať sa vecami, ktoré mi škodili.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Výrobky