Veľký počiatočný problém sa môže nakoniec zmeniť na výhodu. Musíme ale upustiť od tradičných riešení .

postel
 

  • Pri hľadaní originálnych a štýlových vzorov spálne, mnohí z nás trávia hodiny pozeraním krásnych fotografií interiérov. Obdivujú veľa priestranných izieb s vysokými stropmi a výhľadom na oceán z okien. Musíte snívať, ale reálne. Ak nežijete pri mori potom výhľad na jeho hladinu je viac menej nereálny. Dá sa nahradiť iba obrazovou tapetou – okno s výhľadom na more . Je ich veru na internete dostať habadej. Šum mora tu nebude- ale ilúzia mora je dotvorená.

 

  •  Ani veľkosť miestnosti opticky zväčšiť nie je snom nereálnym. Stačí nám veru na to použiť biele alebo krémové steny – dokonalé pozadie ku  nábytku a k ľubovoľnej dekorácii v malej spálni. Miestnosť sa bude zdajú byť priestrannejšie a voľnejšia – a to je presne to, čo potrebujete! To je presne to čo chcete!

 

  •  Pozreli ste sa niekedy do zrkadla tak, že ste sa pozerali na priestor a nie na seba? Potom ste zistili, že aj zrkadlá nám pomôžu. Dajme ich na dvere skríň. Na strop či do podlahy – zabezpečme si prítomnosť zrkadlového povrchu. Zrkadlá, reflexné panely  nám  zvyšujú priestor, rozširujú priestor, takže sa miestnosti naozaj  zdajú byť väčšie ako v skutočnosti.

 
 

  • Čo sa týka spálne, túžba umiestniť veľkú manželskú posteľ do izby je celkom rozumná. Majte však na pamäti, že menšie miesto na spanie vám vytvorí ďalšie možnosti – môže byť umiestnené do výklenku,  pozdĺž steny,  Tak môžete vytvoriť  dodatočný priestor pre nočný stolík alebo toaletný stolík. V prípade veľkej postele to veru ide iba ťažko. Núka sa tu možnosť postele, ktorá by cez deň slúžila ako polica a v noci by sme ju sklopením zo steny použili ako posteľ. Tento segment nábytku ale žiaľ nie je veľmi dostupný- hoci je mimoriadne praktický.

 západ slunce

  •  Alebo je tu ešte iná možnosť. Ak to umožňujú stropy vo vašom apartmáne, presuňte posteľ na druhý stupeň.  Vytvorte si akýsi mezonet. Takže  ak oblasť na spánok dvihnete o 1,5 krát: budete môcť pod neho  umiestniť ďalšie úložné police, alebo si urobiť pracovný stôl a priestor.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: