Potom, ako sme si kúpili rodinný dom, som sa nesmierne tešila na to, ako si ho budeme dávať pekne dohromady. Na manžela som nechala „mužské“ práce, teda rôzne murovania, prístavby a odstavby, no a ja som sa tešila hlavne na zariaďovanie a dizajnovanie. Vždy som mala v hlave predstavu o kúpeľni, ktorú budú obdivovať všetci naši známy a rodina. Tak som sa do nej pustila ako do prvej. Úprimne povedané, vykašľala som sa na módne trendy a zariaďovala podľa môjho vkusu a estetického cítenia. Pokiaľ potrebujete nájsť nejakú tú inšpiráciu, veľmi rada vám ju poskytnem. Budem sa venovať konkrétne dvom veciam, ktoré z vaše kúpeľne urobia miesto, ktoré nemá obdoby.
Veľká kúpeľňa s dvoma oknami

Správne zvolené svetlo urobí s kúpeľnou zázraky


Vo svojom okolí som si všimla, že ľudia takmer vôbec neriešia osvetlenie v kúpeľni. Veľká chyba! Správne osvetlenie dokáže s danou miestnosťou urobiť naozaj zázraky. To platí aj v prípade kúpeľne. Nezabudnite na to, že nesmie iba dobre vyzerať, ale taktiež dobre slúžiť. V kúpeľni sa predsa maľujeme, robíme si vlasy, takže potrebujeme dobre vidieť. Ja som si celé zrkadlo olepila LED pásmibielej farby. Na strom som ich nalepila taktiež, no na nich sa už dajú meniť farby. Je to super hlavne vtedy, ak si chcete urobiť romantický večer s partnerom alebo si dopriať relaxačný kúpeľ. Samozrejme, že nezabudnite ani na hlavné svetlo. My ho v podstate ani nevyužívame, pretože nám ledky plne stačia. Zapálime ho vlastne iba vtedy, keď upratujeme.
Zapálené svetielka na zrkadle

„čačky – mačky“ si nechajte do iných miestností


Keď prídete do obchodu s nábytkom, zrkadlami alebo bytovými doplnkami, určite vás to bude ťahať k tomu, aby ste kúpili veľa, veľa vecí do kúpeľne. To je chyba. Mne sa osvedčilo to, že čím menej vecí v kúpeľni je, tým pôsobí krajšie. Takže ak si do nej chcete dať nejaké sošky, tak maximálne jednu – dve a ideálne väčších rozmerov https://sport.pravda.sk/zimne-sporty/clanok/446375-online-najlepsia-tridsiatka-bojuje-v-2-kole-ako-sa-bude-darit-vlhovej/ Takto vyniknú a splnia svoju dekoračnú funkciu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Výrobky