Viete, čo je to uniformita? Tento pojem označuje prísnu rovnakosť a áno, môžeme tým myslieť okrem iného doslova aj formu imidžu či obliekania. Síce neexistuje zákon, ktorý by nám v civile diktoval podmienky odkazujúce na nosenie takéhoto odevu, no aj napriek tomu si viacerí tento zákon vytvárame a radi ho nasledujeme.
Akoby som to počul aj teraz. Viacerí si vravíme: Áno, toto tričko alebo doplnok sa mi páči, je taký elegantný a pritom nenápadný. Na jednej strane vravíme o celkom príjemnom pocite pôsobiť úplne priemerne a nepriťahovať pozornosť, avšak druhá stránka ľudskej povahy v nás vyvoláva tlmenú ľútosť nad myšlienkou, že sa takto „maskujeme“ a bojíme sa trochu vyčnievať. Že radšej nechceme vyjadriť aspoň kúsok svojho ja. Pritom určité vyjadrenie je možné minimálne zaujímavým prvkom, akým je tričko s potlačou. A pokiaľ zvolíte ten správny motív, nič tým nepokazíte, skôr naopak.

tričká s motívom, ponuka tričiek, talianské vzory.jpg

  • Pomerne neškodným a v podstate príťažlivým spôsobom vyjadríte niečo, čo vám je blízke.

A ak by sme pôsobili všetci rovnako, mali rovnaké postoje a názory, rovnaký štýl obliekania, rovnaký spôsob reči,… nikto z nás by vlastne nebol príťažlivý, respektíve zaujímavý či niečím výnimočný. Všetci by sme boli ako jedna šeď a skutočne to mnohokrát zabolí, ak ľudia tlmia svoje originálne stránky. Tie sú na nás predsa najkrajšie.
Týmito vetami chcem síce poukázať na hlbšiu pointu, nie čisto iba na textil, avšak ten môže poslúžiť ako skvelá forma prezentácie. Predstavte si, že by všetky obchody s tričkami predávali iba rovnaké čierne tričká. Akým spôsobom by boli lákavé a zaujímavé? Prečo by sme si ho mali kúpiť? A určite by nešlo ani o štýl či imidž. Avšak minimálne jeden odlišný vzor by pôsobil ako kus zlata hodeného na obyčajných kameňoch.

Vešiaky s tričkami, obchod s tričkami.jpg

  • Našťastie, tento výber tu je. Každý môže nájsť štýl a motívy, ktoré mu budú príjemné a sympatickým spôsobom ho odlišovať.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Výrobky