Los Santos je rozľahlá slnečná metropola, ktorá je plná vychádzajúcich hviezd a zhasínajúcich celebrít. V neistých ekonomických časoch sa toto mesto usiluje držať nad vodou. Uprostred všetkého tohto zmätku stoja traja svojrázni zločinci…

videohry

Traja (anti)hrdinovia

Franklin je bývalý gangster z ulice, ktorého lákajú veľké peniaze. Michael je bývalý profesionálny trestanec, ktorého odchod do dôchodku sa akosi zamotal. Trevor je drogovo závislý nasílník a maniak. V momente, keď sa títo traja muži zapletú s jednými z najnebezpečnejších členov amerického podsvetia, zistia, že nemajú na výber a musia zariskovať v sérii nebezpečných lúpeží a iných odvážnych akcií, ktoré môžu otočiť ich život o 180 stupňov. Iba tak dokážu prežiť v meste, v ktorom sa nedá nikomu veriť.

Pôžitok z hry

Svet Blaine County a Los Santos môžete v GTA V skúmať v minimálne 4K rozlíšení s frekvenciou 60 záberov za sekundu. Hra ponúka rozsiahle grafické nastavenia ako kvalitné textúry, shadery, antiliasing a teseláciu. Samozrejme nechýba možnosť prispôsobenia ovládania myši a klávesnice. dokážete si nastaviť hustotu obyvateľov v meste a s tým spojený počet chodcov a áut. Určite vás poteší podpora viacerých monitorov, podpora plug and play ovládača a nesmieme zabudnúť aj na kompatibilitu s 3D zobrazením. Oproti verzii pre konzoly máte možnosť skúmať detailný svet z vášho uhla pohľadu.

Online pripojenie

Súčasťou počítačovej verzie GTA V je aj Grand Theft Auto Online – online svet až pre 30 hráčov a dvoch divákov. Nachádzajú sa v ňom všetky vylepšenia herného systému, vrátane režimu Lúpež a Protivníci. Okrem vyššie spomínaného si online hráči vedia preniesť postavy aj postup v hre z Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 a Xbox One do verzie vytvorenej pre počítače.

konzole

Zdieľanie

Spolu s počítačovou verziou GTA V vyšiel aj Editor Rockstar. Ide o set nástrojov na nahrávanie, zdieľanie ale aj editovanie videí z GTA V a GTA Online. S režisérskym režimom môžete svoju predstavu na skutočnosť. Umožňuje totiž vytváranie scén s hrdinami, zvieratami či chodcami. Okrem vyššie spomenutých funkcií môžu hráči do svojho videa pridať aj ľubovoľnú skladbu z rozhlasových staníc v hre. Videá možno z editora zdieľať priamo na Youtube.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Internet