Premýšľajte o spôsoboch, akými najčastejšie fotografujete s vašim telefónom. Ako často fotografujete v zlom osvetlení alebo v noci ? Ako často zachytávate zlé panorámy ? Zdá sa, že spoločnosť Google si uvedomila, že pôvodný scenár je oveľa pravdepodobnejší a preto gigant propaguje svoju službu Night Sight do hlavného zoznamu režimu fotoaparátu – a posúvaním panoramatických záberov bude navyše preč.
Podľa informácii od novín 9to5Google sa to už stalo v úniku od Android Q beta, ktorý sa včera dostal na internet. Night Sight zaujalo miesto celkového prehľadu ako režim na ľavej strane.
Takže ak rozhodnutie platí, keď sa Android Q dodáva, toto sú režimy, ktoré budete môcť posúvať medzi hlavným hľadáčikom:google.png
-Night Sight (nočné videnie)
-Portrét
-Kameru
-Video
Nová zmena robí celý zmysel na Svete, keď si uvedomíte, koľko známy gigant inzeroval do nočného videnia a postavil ho proti iPhone XS, ktorému chýba špeciálny režim snímania pri slabom osvetlení. Nočné videnie by mohlo byť našťastie aj pre Huawei, ale pre telefóny Pixel je to však stále výnimočná nová vlastnosť.
Panorama je zatiaľ v porovnaní s inými mobilmi celkom dobrý, ale nie je celkom výnimočný ako sa zdá.vyhledávačr.png
Skúsení fotografi by však mohli byť sklamaní, keď sa dozvedeli, že v tej istej aktualizovanej aplikácii kamery sa zdá, že schopnosť nastavenia vyváženia bielej bola odstránená. Ikona teploty, ktorá vám umožňuje vybrať si z niektorých rôznych predvolieb vyváženia bielej, sa nikde nenachádza. Gigant nikdy nedal používateľom rovnakú úroveň manuálneho ovládania vyváženia bielej ako napríklad Samsung, ale stále by som radšej mal aspoň nejakú alternatívnu k dôvere a k automatického vyváženiu bielej. Niekedy sa auto dostane zle – bez ohľadu na to, ako dobrý je váš počítačový backend. Dúfajme, že je to len chyba v nevydanom beta softvéri.    


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: