Človek by ani neveril, koľko ľudí žije na takej hranici chudoby, že poriadne nemajú na splátky bežných záležitostí. Takto si to veľmi ani nevšímame a každý si žijeme svoje životy, no keby sme sa o to začali zaujímať, tak by sme si všimli, že takých ľudí je neuveriteľné množstvo. Sama som bola prekvapená z toho, koľko takých ľudí žije v mojom okolí. Niektorí dokonca nie, že na okraji chudoby, ale úplne v chudobe, bez základných životných potrieb. A tí ľudia to pomaly ani nedávajú na sebe znať a mnohí to nechcú ani zmeniť. Pre nás niečo nepredstaviteľné, že by sme žili v dome, v ktorom je ledva niekoľko stupňov nad nulou, nekúrili si a nosili trebárs aj deväť ľadvinových pásov. Niečo neskutočné. Preto sa nemôžeme čudovať, že takíto ľudia nemajú pripojenú ani elektrickú energiu. Veď z čoho by ju aj platili.

bokeh-1715435_1920

Teraz, keď sa však skôr zotmieva by si zaslúžili mať aspoň trochu svetla vo svojich domovoch. Pripojenie, hoci aj opakované pripojenie elektriny je dosť drahou záležitosťou a keď niekto nemá na základné potreby, tak si to určite nezaplatí. Keby sme však chceli vniesť do ich životov a domovov aspoň kúsok svetla, tak im môžeme zaobstarať led pásy na baterky. Baterky zoženú v hocijakom obchode a takéto osvetlenie ich rozhodne nezruinuje. Aspoň budú môcť napríklad čítať knihy alebo robiť niečo po večeroch, namiesto rozmýšľania nad svojím smutným a nešťastným osudom.

charger-4970584_1920

Ale aj keď máte zapojenú elektrickú energiu, tak sa vám takéto svetlo môže zísť a obľúbite si ho. Možno práve na tom mieste, kde si chcete dať svoj led pás nemáte zástrčku a bolo by to príliš komplikované ju tam doviezť, tak zvolíte tento spôsob. A dobre spravíte. Vy si môžete navyše zaobstarať baterky, ktoré sa dajú nabíjať a potom si ich nabiť v elektrickej zástrčke. Keď niekto takú možnosť nemá, tak to je už druhá vec, ale dá sa fungovať aj s obyčajnými baterkami. Keď nie je na výber.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Výrobky