Tajný život maznáčikov 2
Pamätáte si na Tajný život maznáčikov, dlho očakávaný animák s nádherným vyobrazením ich života, keď zamkneme dvere našich domovov? Každý by chcel skutočne vedieť, čo sa v dome deje, keď ostane zvieratko doma samo. Každý sa určite aspoň raz zamyslel nad tým, aké by to bolo mať doma kameru a sledovať, čo robí psík zatiaľ čo človek je v práci. Film obsahuje život psa, ktorý bol každý deň rozmaznávaný, až kým si jeho panička zmyslela, že mu prinesie domov kamaráta. Fanúšikovia sa musia veru tešiť na nasledujúcu časť, no aká bude vlastne dvojka? Príbeh o výcviku psa na mačku – „mačkopsa“ a mnoho dobrodružstiev okolo toho – veď premiéra bude už od 20. júna v našich kinách!

hračka

Ovečka Shaun vo filme
Táto ovečka nie je obyčajná ako aj jej priatelia – spoločne zažívajú dobrodružstvá, pri ktorých počuť nielen detský smiech. Zvieratká vyzerajú ako čerstvo vymodelované z plastelíny, majú smiešny výzor a každé ma iné poslanie. Tvorcovia vytvárali množstvo krátkych rozprávok, ktoré sa tešili veľkej pozorovanosti, a tak vytvorili niečo viac – film. Ide o záhadnú mimozemskú loď, ktorá vytvára do obilia rôzne symboly až pokým neunesie samotnú ovečku Shaun. Mnohý budú možno netrpezlivý, pretože sa má objaviť v kinách až po lete v októbri.

ovečka

Shrek 5
Rozprávka, v ktorej sa ukázalo, že nielen princezná a princ môžu žiť šťastne až do konca. V kráľovstve Za siedmimi horami sa toho udialo už veľa, no stále je čo objavovať, stále sa stanie niečo, cez čo sa musí Shrek dostať a svoju rodinu pred zlom tak ochrániť. Jeho rodina je naozaj silná (veď má až 3 zelené bábätká), nehovoriac o jeho vernom priateľovi Oslíkovi alebo Kocúrovi v čižmách. Tentokrát nám trailer ukázal iba začiatok, v ktorom je celé mesto premenené na zombie, ale Shrek zistí, že len zaspal v kine. Na tento príbeh sa veru oplatí počkať!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: