Nespokojnosť v sexuálnom živote môže totižto častokrát vyústiť aj do vážnejších a oveľa viac nepríjemných problémov a to nie len vo vašom vzťahu, ale aj vo vašom psychickom zdraví. Ako teda začať tento problém riešiť?

vášeň

Nie nadarmo sa toľko omieľa, že komunikácia je najdôležitejšia a to v každom vzťahu. Ľudia sme všelijakí a práve preto je jeden spokojný a druhý má neustále s niečím ťažkosti. Závisí to od množstva aspektov ako je napríklad dedičnosť, prostredie v ktorom ste vyrastali, povahové črty ale aj komunita ľudí s akou sa najčastejšie schádzame. Tieto a aj množstvo iných vecí vplývajú napríklad aj na náš sexuálny život. Ak ste napríklad tichý typ človeka, ktorý má problém s otvorenosťou, je viac ako pravdepodobné, že zo začiatku nebudete k svojmu novému partnerovi v sexuálnej stránke úplne úprimný. Ak však zistíte, že niečo nie je v poriadku, riešte to čím skôr, lebo neskôr už na to možno nenazbierate odvahu, čas iba pridáva problému na váhe. Je nutné si uvedomiť, že ak nebudete spokojní príliš dlhý čas, môžu nastať vážnejšie problémy aj v iných stránkach vášho vzťahu. K problémom v sexe často vedú práve problémy v komunikácií, pokiaľ ste uzatvorení do seba, je možné že budete mať, prirodzene, problém uvoľniť sa s partnerom v posteli.

dívka

A práve pretože nezabúdajte na to, že problémy s ním spojené treba riešiť rovnako, ako ktorýkoľvek iný problém. Môže sa stať, že vo vás začne rásť tlak a nervozita práve z neuspokojujúceho sexuálneho života, z čoho môže vzísť odďaľovanie pohlavného styku, ba dokonca môže tento problém vyvrcholiť aj rozchodom. Neriskujte teda vaše zdravie alebo zdravie vášho vzťahu a nebojte sa o všetkom otvorene hovoriť. Blízky a úprimný vzťah s druhým človekom smeruje k spokojnosti nie len v sexualite ale aj v celom živote.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Ženy