Poznáme mnoho rôznych tabletiek na erektilnú dysfunkciu. Jednou z nich je aj liek Levitra
. Aj keď obsahuje rovnakú látku ako mnohé iné lieky, užívatelia, ktorí mali možnosť vyskúšať viaceré z nich, označujú práve tento liek za najúčinnejšiu zbraň v boji s problémami s erekciou. Tak sa na ňu poďme pozrieť bližšie.
 Nahá žena leží v posteli a drží si prsia
Tajomstvo jej silného účinku
Toto liečivo funguje na základe látky Vardenafil. Ten bol objavený omnoho neskôr ako známejší Sildenafil, ktorý nájdete v známej Viagre. Odborníci sa zhodujú na to, že ide o látku , s o čosi silnejším účinkom. Práve vďaka tejto vlastnosti môžeme Levitru označiť za silnejšiu mužskú zbraň.
 
Čo robí s telom ?
Vardenafil pôsobí na cievy v tele. Takpovediac, sa zameriava vyslovene na oblasť pohlavného ústrojenstva. Zabezpečí to, že sa cievy roztiahnu, vďaka čomu môže krv prúdiť bez problémov. Práve dostatočné prekrvenie penisu, je základom na dosiahnutie pevnej a dostatočne dlhej erekcie.
Spomínaná látka má ešte jedno pozitívum, a to, že dokáže prenikať naozaj do všetkých ciev, teda aj do tých, ktoré sú ukryté o čosi hlbšie. Preto by mala pomôcť naozaj každému mužovi, bez rozdielu na jeho problém.
 Žena v čiernej spodnej bielizni a v župane
Dočasné riešenie
Je potrebné podotknúť, že akékoľvek tabletky na erekciu, účinkujú len po ich užití (väčšinou až priamo pri sexuálnej stimulácii ) a po odznení ich účinkov, na erekciu dlhšie nepôsobia. Preto ide len o krátkodobé, respektíve akútne riešenie problému. Tým chceme povedať, že tabletky na erekciu neliečia erektilnú poruchu, len napomáhajú zmierniť jej prejavy.
 
Zloženie tabliet
No a na záver sa ešte pozrieme na celkové zloženie týchto tabletiek . Okrem spomínaného Vardenafilu, sa v nich nachádzajú ešte tieto látky:
–          Oxid titančitý
–          Žltý a červený oxid železitý
–          Krospovidón
–          Makrogol
–          Magnéziumstearát
–          Mykrokryštalická celulóza
–          Hypromelóza
–          Oxid kremičitý


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie: Výrobky