V tabuľke 77 krajín sa Spojené kráľovstvo umiestnilo na 35. mieste so 4G rýchlosťou od 19,7 Mbps do 34,9 Mbps.
Siete 4G väčšiny krajín sú najsilnejšie medzi 20:00 a 23:00, ale spotrebitelia v Británii boli najaktívnejší o 17:00.

binární

Jeden expert uviedol, že prechod na 5G by mal pomôcť pri rýchlosti kolísania.
Štúdia bola uskutočnená spoločnosťou Wireless OpenSignal, ktorá zaradila krajiny rýchlosťami sťahovania, ktoré boli zaznamenané v rôznych časových intervaloch.
Údaje sa zhromažďovali prostredníctvom aplikácie inštalovanej na telefónoch používateľov, ktorá sledovala rýchlosť na viac ako 90 miliónoch zariadení.
Spolu s Veľkou Britániou, Talianskom a Ukrajinou boli v európskych krajinách zaťažené rýchlosťou pod 20Mbps. Bielorusko, Írsko, Poľsko a Rusko sa dostali pod túto rýchlosť.

Rýchlosť 20 Mb / s by mala stačiť načítať päťminútovú skladbu takmer okamžite.
"Nenatečná chuť do jedla"
Medzi ďalšími zisteniami bolo zistenie, že Londýn zažil niektoré z najväčších výkyvov v rýchlostiach v rozmedzí od 17,5 Mbps do 38 Mbps. Jediným ďalším mestom s väčšími výkyvmi bol Paríž.
"Výhodou 5G je to, že nielenže prináša rýchlejšie rýchlosti sťahovania, ale podstatne väčšiu kapacitu, ktorá by mala nejakú cestu k zmierneniu problémov s preťažením v sieti," povedal Matthew Howett, zakladateľ zhromaždenia pre výskum.

telefon

"Všetky výskumy poukazujú na skutočnosť, že spotrebitelia v Spojenom kráľovstve majú neukojiteľnú chuť k dátam, ktoré budú časom rásť, najmä preto, že v niektorých prípadoch bude 5G náhradou za pevné širokopásmové pripojenie."
Južná Kórea dokončila stôl s rýchlosťou 4G v rozmedzí od 40,8 Mbps do 55,7 Mbps. Aj v top 10 boli Singapur, Nórsko, Holandsko, Austrália, Nový Zéland, Kanada a Dánsko.
Alžírsko bolo zaradené medzi najpomalšie, pričom rýchlosť sa pohybovala od iba 2,6 Mbit / s až 16,4 Mbps, pričom India, Thajsko, Kambodža a Indonézia sa tiež nachádzali v spodnej časti piatich.

4.3
19
Kategorie: Internet